فرم جستجو

  • امیرالمومنین حضرت امام علی(علیه‌السلام): پاداش رزمنده شهید در راه خداوند، بالاتر از پاداش انسان پاک‌دامنی نیست که توان انجام گناه را دارد ولی خود را آلوده نمی‌سازد. انسان پاک‌دامن، نزدیک است که فرشته‌ای از فرشتگان الهی گردد.(نهج‌البلاغه، حکمت ۴۷۴)

مراسم باشکوه آبروی محله ، شهید سردارفتح الله ابراهیمی سه شنبه  شب سوم بهمن پس از نماز مغرب و عشاء درحسینیه گلزار شهدای محله یزدآباد شهر ابریشم با حضور مردم همیشه در صحنه ،مسئولین شهرستان و بنیاد  فلاورجان  با برنامه های روایتگری همرزمان شهید ، مداحی اهل بیت (ع) و سخنرانی برگزار گردید.

سردار شهید فتح اله ابراهیمی فرزند عباس در تاریخ 1346/12/27 در محله یزد آباد شهرابریشم از توابع شهرستان فلاورجان دیده به جهان گشود. شهید بزرگوار پس از اخذ دیپلم در رشته ریاضی دانشگاه پذیرفته شدند ولی از آنجا که دفاع از میهن اسلامی و لبیک گفتن به فرمان امام خمینی (ره)را در اولویت میدانستند از رفتن به دانشگاه صرف نظر کرده و به جبهه های حق علیه باطل شتافتند. ایشان 4 مرتبه در جبهه های جنگ مجروح و 1 بار نیز شیمیایی شدند تا اینکه در تاریخ 66/04/29 بر اثر اصابت گلوله دشمن در نزدیکی ایشان به فیض عظمای شهادت نائل شدند.